توصیه های کارلوکسی

.

چند نکته کوتاه در مورد شستشوی خودرو

1398/1/17 شنبه

باران های اسیدی ، مواد آلاینده تولید شده توسط صنایع مختلف، شیره درختان و فضولات پرندگان، حشرات مرده و از همه مهمتر تابش مستقیم نور آفتاب در فصول گرم سال، همگی باعث آسیب جدی به رنگ بدنه اتومبیل می شوند. امروزه رنگ اتومبیل های مدرن بطور کامل توسط یک لایه شفاف پوشانده شده اند تا محافظت بهتری از آنها به عمل آید، حتی این لایه نیز که در مقابل اشعه ماورای بنفش خورشید مقاومت بالایی دارد، می تواند در اثر مراقبت نکردن و بی توجهی، عمر طولانی خود در حفظ کیفیت رنگ را از دست بدهد.

.

برف پاک کن ژله ای یا فابریک

1398/1/17 شنبه

به طور کلی دونوع برف پاک کن در بازار خودرو رایج است؛ فلزی یا فابریک ( که معمولا فقط توسط کارخانه بر روی خودرو نصب می شود ) ژله ای یا اسپرت ( که باید به صورت اختیاری خریداری و با تیغه فلزی جایگزین شود ) تیغه های اسپرت یا ژله ای (مگانی) به دلیل انعطاف بیشتر در جنس و بدنه خود نسبت به تیغه های فابریک، هم عمر بیشتری دارند

.

همه چیز درباره چادر یا کاور خودرو

1398/1/17 شنبه

تصور داشتن چادر مخصوص یا فابریک برای هر مدل از خودروهای بازار برای هر راننده ای یک تصور ایده آل و بسیار جذاب است. اینکه ما بدانیم چادر خودروی ما به طور اختصاصی فقط برای مدل خودروی ما طراحی و تولید شده بسیار لذت بخش است. اما این کار به دلیل تنوع زیاد خودروها و تیراژ پایین هر خودرو نسبت به بازار کل خودروها مستلزم صرف هزینه بسیار زیادی است.

.

قفل پدال ماشین های اتومات و دستی

1398/1/17 شنبه

هرچه تکنولوزی صنعت خودرو به سمت جلو حرکت می کند، خودروها با گیربکس اتومات بیشتر و بیشتر شده تا جایی که کلا خودروهای گیربکس دستی را از بازار خارج کنند. این نتیجه رشد صنعت در چند دهه اخیربوده است.

نسخه قابل چاپ
تماس با ما
استفاده از مطالب این سایت به قصد اهداف تجاری و بدون ذکر نام شرعا جایز نمی باشد