1398/10/11 چهارشنبه
1396/11/17 سه‌شنبه

سمند

روکش صندلی سمند
1396/11/17 سه‌شنبه

سمند ماشینی است که برای ایرانیان ساخته شده و اولین و تنها خودروی ملی ایران است.  کسانی هم که خودرو ملی را می‌خرند دوست دارند در بهترین حالت از آن نگهداری کنند و از این رو با استفاده از بهترین روکش صندلی سمند چرم، رینگ اسپرت، و دیگر لوازم اسپرت سمند را به ماشینی دوست داشتنی بدل می‌کند. 
صندلی‌های سمند نسبت به دیگر ماشین‌های تولید داخل راحت‌اند و از این رو برای رانندگی در شرایط طولانی و جاده‌ای این ماشین کمتر راننده را خسته می‌کند. اما انتخاب روکش صندلی سمند که موجب عرق نکردن بدن در هنگام رانندگی شود، خود می‌تواند این ماشین را در شرایطی بسیار مطلوب تر قرار دهد. 
همان طور که می‌دانید سمند مدل‌های گوناگونی دارد و این مدل‌ها از سمند LX به مراتب محبوب‌ترند این موضوع را ایران کارلوکس از فروش روکش صندلی سمند LX و روکش صندلی سمند سورن به خوبی دریافته است. روکش صندلی سمند LX به صندلی‌های سمند سورن نمی خورد و نمی توان برای این دو ماشین با وجود هم خانواده بودن، از یک روکش صندلی استفاده کرد. روکش صندلی سمند سورن بسیار مرغوب‌تر و در عین حال زیبا‌تر از مدل LX یا همان سمند معمولی است. 

قیمت روکش صندلی سمند

در تعیین قیمت روکش صندلی سمند ال ایکس اقتصادی بودن آن بیشتر از دیگر موارد لحاظ شده است، زیرا سمند ال ایکس یکی از ماشین‌هایی است که قشر متوسط آن را تهیه می‌کند، ازاین رو ایران کارلوکس قیمت‌های عادلانه‌ای را برای قیمت روکش صندلی سمند ال ایکس در نظر دارد. تا همه دارندگان این ماشین، به راحتی بتوانند از روکش صندلی راحت و در عین حال خوبی برای سمند خود استفاده کنند.
اما برای هر یک از رنگ‌های محبوب سمند چه روکش صندلی مناسب‌تر است؟ یکی از بهترین رنگ‌های سمند، رنگ سفید آن است. سمند سفید را می توان یکی از زیباترین انواع سمند دانست و البته پرفروش ترین رنگ این ماشین هم به حساب می‌آید. اگر روکش صندلی اسپرتی برای سمند خود می‌خواهید ما رنگ مشکی و جنس چرمی را برای روکش صندلی سمند سفید به شما توصیه می کنیم. روکش صندلی با پارچه فوم هوازی که موجب عرق کردن شما نمی‌شود و درون خود خط‌ها و قسمت هایی به رنگ سفید نیز دارد. برای تکمیل کردن ست اسپرت شما بسیار مناسب است. این رنگ بندی سیاه و سفید برای روکش صندلی سمند سفید می‌تواند آن را به زیبایی هرچه تمام برساند. این انتخاب رنگ روکش صندلی را با چهار حلقه رینگ و لاستیک اسپرت همراه کنید تا سمند شما به ماشین درخشان بدل شود. 
ایران کارلوکس سایت تخصصی لوازم سمند است و علاوه بر روکش صندلی این ماشین بیشتر لوازم اسپرت آن را نیز در فروشگاه خود به شما عرضه می کند. سمند شما برای کارایی، امنیت و زیبایی هر چه بیشتر تنها چند کلیک نیاز دارد.    
انواع روکش صندلی های فابریک سمند را میتوانید در ایران‌کارلوکس خریداری کنید. لیست انواع روکش‌های صندلی سمند به شرح زیر است.

1396/11/17 سه‌شنبه