1396/11/17 سه‌شنبه

تویوتا کمری

روکش صندلی فابریک کمری
1396/11/17 سه‌شنبه
1396/11/17 سه‌شنبه
1396/8/14 یکشنبه

خرید روکش صندلی با ارزان ترین قیمت

روکش صندلی امروزه یکی از ملزومات خودرو به شمار میآید. با توجه به اینکه خودروهای تولید داخل (تقریبا) همگی از روکش صندلی های پارچه ای استفاده میکنند و باز کردن و شست و شوی آنها تقریبا غیرممکن است، صاحبان خودرو ها معمولا بعد از مدتی با مشکل کثیفی روکش صندلی ها روبرو میشوند.

کثیف شدن، دوده گرفتن و ریخته شدن مواد غذایی، تغییر رنگ زیر آفتاب و... روی صندلی هایی که روکش فابریک خود را بر تن دارند بسیار نگران کننده است چون راه پرپیچ وخم و شاید پر هزینه ای برای تمیز کردن آنها در پیش خواهید داشت. 

روکش صندلی ضامن سلامتی صندلی خودروی شما میباشد.در دورانی هستیم که تولیدی های زیادی در حال آماده سازی این کالا برای خودروها هستند. شما میتوانید لیست روکش های ایران کارلوکس را با کلیک به روی تصاویر پایین ، ببینید.
ما راهکاری ساده را برای خریداری این کالا برای شما فراهم کرده ایم. شما با سفارش اینترنتی این کالا میتوانید آن را درب منزل تحویل بگیرید.


 

جنس روکش صندلی چیست ؟

اگر نگاهی کلی به روکش صندلی داشت باشیم به دو دسته بزرگ و اصلی میرسیم. روکش های چرم و پارچه ای. هر کدام از این دو نوع خاصیت ها و ویژگی های خود را دارند. روکش های چرم یا چرم پلاستیکی اصلا گزینه ی مناسبی برای فصول گرم سال نیست. اگر دوست ندارید در سال حداقل یکبار روکش صندلی خودرو خود را تغییر دهید بهتر است از روکش  پارچه ای استفاده کنید. روکش صندلی های پارچه ای از نظر تولید گرما بهتر از چرمی ها هستند اما زیر نور شدید آفتاب عکس العمل زودتری از خود نشان میدهد. 
ازسویی، رخ و زیبایی خاص روکش صندلی های چرمی که تیره هستند هم قابل نادیده شدن نیست. قیمت روکش صندلی های چرمی کمی بیش از پارچه ای است.

 

نصب روکش صندلی 
شاید نصب روکش کار دشواری نباشد اما باید در نظر داشته باشید که زیبایی و درست نشستن روکش به روی صندلی بسیار مهم است. ما پیشنهاد میکنیم تا نصب روکش صندلی را به نصاب حرفه ای این کار بسپارید.

 

قیمت روکش صندلی

شما میتوانید روکش صندلی ماشین خود را بدون واسطه از ایران کار لوکس خریداری کنید. قیمت روکش صندلی و انواع مختلف اجناس حاضر در ایران کارلوکس قیمت کف محصولات در بازار بشمار میآیند. روکش صندلی پراید ، روکش صندلی 206 ، روکش صندلی سمند و ... از محصولات ما هستند.