سراتو

روکش صندلی فابریک سراتو

معرفی کیا سراتو

کیاسراتو یک خودرو کلاس C یا سدان کامپکت به شمار میآید که هم با ابعاد کوچکی که دارد در رانندگی‌های شهری به شما کمک میکند و هم برای پیدا کردن جای پارک برگ برنده شما بشمار می‌آید. سراتو نسل دوم در سال 2010 به ایران آمد و با فروش نسبتا خوبی روبرو شد. موتور 2 لیتری قدرتمند این خودرو که تقریبا اندازه موتور 2.4لیتری تویوتا کمری توان تولید میکند، باعث شتاب‌گیری قابل قبول این خودرو میشد اما گیربکس چهاردنده آن در سال‌های بعدی به یک گیربکس پنج دنده تبدیل شد و به همراه آن،شتاب سراتو نیز بهبود پیداکرد. اما تا مدت‌ها چهره ساده و مرتب این پسر کره‌ای برای خیلی از خریدارانش گزینه‌ای جذاب بشمار می‌آمد.
سراتو در عین سادگی و بدون داشتن خط های شکسته اغراق‌آمیز ، بی تردید خودرویی شیک به حساب می‌آید. در اتاق سراتو نمیتوان انتظار کیفیت رقبای ژاپنی را داشت اما کیفیت داشبور قابل قبول است و به عنوان یک کره‌ای ارزان قیمت امتیاز خوبی میگیرد.

از جهت عملکرد، سراتو در هر دو مدل 2 لیتری اتوماتیک و 1.6 لیتری دنده‌ای عملکرد قابل قبولی را به نمایش میگذارد. هرچند برخی سیاست‌های سایپا باعث شده تا سراتو امکانات خوبی مثل ترمزعقب دیسکی یا ESP را از دست بدهد اما همچنان میتوان از این خودرو شرقی دفاع کرد. از رقبای سراتو میتوان به مزدا3 و هیوندای النترا اشاره کرد.

این خودرو در بازار اروپا با نام سید (Cee'd) و در آمریکا با نام فورته (Forte) و در آسیا با همین نام سراتو (Cerato) معرفی شده است.

انواع روکش صندلی های فابریک سراتو را میتوانید در ایران‌کارلوکس خریداری کنید. لیست انواع روکش‌های صندلی سراتو به شرح زیر است.