ایران کارلوکس
همه محصولات  >  آپشن های لوکس خودرو  >  لوازم جانبی و کاربردی  >  اسپری، پولیش کارپد و واکس  >  اسپری واکس داشبورد 4X با رایحه توت فرنگی
Click to see the enlarge image


اسپری واکس داشبورد 4X با رایحه توت فرنگی

اسپری واکس مخصوص داشبورد ( به همراه خوشبو کننده داخل خودرو )

350,000 ریال

مدت زمان تحويل: یک تا دو روز
  
     بوی خوش، همواره و در همه حال گیرا است. از فضای معطری که گل ها و گیاهان در باغ ها و بوستان ها ایجاد می کنند تا بوی عطر و ادکلن هایی که خودمان برای خوشبو و جذاب تر شدن استفاده می کنیم، همگی رایحه ی آدمی را نوازش می کنند و لذتی به ما می دهند که توصیف آن سخت است.
  
     در کنار تمام این مسائل، وجود بوی خوش حس و حال بهتر و انرژی بیشتری به سرنشینان القا می کند و زمان نشستن درون خودرو را برای آنها لذت بخش تر خواهد کرد. از این رو اقدام به تهیه و تولید اقلام خوشبو کننده در قالب ها و طرح های مختلفی شده که قسمتی از این محصولات در سایت ما قابل مشاهده و برای استفاده شما عزیزان در دسترس قرار گرفته است.
 
     این محصول علاوه بر محافظت سطوح داشبورد، رودری، فرمان و ... خودرو از اشعه ی آفتاب، خشک شدگی و ترکیدگی، سطوح مورد نظر را جلا داده و به همراه زیبایی حاصل از عملکرد آن خوشبویی خاصی نیز محیط داخل خودرو را در بر خواهد گرفت.
 
توجه:
1.  محصول را به خوبی تکان داده و مطمئن شوید که قبل از اسپری کردن، محصول را به صورت عمودی بالای سطح مورد نظر قرار داده باشید.
2.  فاصله لازم را از سطح رعایت کنید. ( 10 تا 15 سانتیمتر )
3.  در انتها برای براق تر شدن سطح، با یک حوله تمیز سطح  را تمیز کنید.


هشدار:
     بعد از استفاده از محصول، از توقف در محیط های با دمای بالا، مثل تابش مستقیم نور خورشید برای مدت طولانی، اجتناب کنید.


موضوعات مرتبط: اسپری داشبورد، واکس داشبورد، اسپری با اسانس توت فرنگی، خوشبو کننده توت فرنگی، اسپری واکس خودرو، واکس خودرو، واکس خودرو، اسپری خوشبو کننده خودرو، واکس خودرو، اسپری خوشبو کننده خودرو، خوشبو کننده خودرو
 
 
مالیات مالیات: 9%
سایر اطلاعات
خرید کالای دیگر
تماس با ما
استفاده از مطالب این سایت به قصد اهداف تجاری و بدون ذکر نام شرعا جایز نمی باشد