ایران کارلوکس
همه محصولات  >  آپشن های لوکس خودرو  >  لوازم جانبی و کاربردی  >  انواع پرده و پشتی  >  پشتی و پشت گردنی ابریشمی
Click to see the enlarge image


پشتی و پشت گردنی ابریشمی

پشتی های ابریشمی مخصوص رانندگانی که زمان زیادی را پشت فرمان سپری می کنند

1,300,000 ريال

مدت زمان تحويل: یک تا دو روز
 
     زمان هایی که رانندگان به دلیل حضور زیاد پشت فرمان، یا نشستن های طولانی به خاطر سفر، دچار عرق کردن یا عرق سوز شدن می شوند، به این فکر میفتند که هرطور که شده این مشکل را برطرف کنند تا دیگر دچار این مشکل نشوند. اما ممکن است بخاطر مشغله های ذهنی، شغلی، کاری یا فکری این مشکل را فراموش کنند تا به هنگام سفر بعدی که باز هم با این مشکل مواجه شوند.

     ازین رو پشتی هایی برای رفع این مشکل طراحی و عرضه شده اند که به خاطر نوع طراحی آنها و همچنین فطعاتی که در آنها به کار رفته است، بدن را از عرق کردن نجات می دهند تا نه صندلی خودروی شما دچار رنگ پریدگی و چروک شود و نه لباس شما به خاطر عرق بیش از حد فرم و پاکیزگی خود را از دست بدهد.

 
موضوعات مرتبطپشت کمر راننده خودرو، پشتی برای راننده خودرو، پشتی راننده، پشتی برای راننده، پشتی ابریشمی راننده،پشتی و پشت گردنی ابریشمی، پشتی برای جلوگیری از تعریق، پشتی برای جلوگیری از عرق کردن، پشتی های صندلی خودرو، پشتی راننده ماشین، پشتی برای راننده ماشین، پشتی صندلی خودرو، پشتی ضد تعریق راننده، پشتی های صندلی راننده، پشتی مخصوص صندلی راننده، پشتی برای عرق نکردن راننده، پشتی صندلی راننده، پشتی مخصوص راننده ماشین، پشتی صندلی ماشین، پشتی ضد عرق خودرو
 
 
مالیات مالیات: 9%
سایر اطلاعات
خرید کالای دیگر
تماس با ما
استفاده از مطالب این سایت به قصد اهداف تجاری و بدون ذکر نام شرعا جایز نمی باشد