ایران کارلوکس
همه محصولات  >  آپشن های لوکس خودرو  >  لوازم جانبی و کاربردی  >  اسپری، پولیش کارپد و واکس  >  اسپری پنچری 4X
Click to see the enlarge image


اسپری پنچری 4X

محصولی جهت گرفتن پنچری موقت خودرو

200,000 ریال

مدت زمان تحويل: یک تا دو روز
 
     حتماً برای شما هم پیش آمده که در هنگام مسافرت یا هنگامی که نیاز مبرم به خودروی خود دارید، به دلیل پنچری لاستیک و زاپاس و عدم دسترسی به آپاراتی ها و تعمیرگاه ها، نتوانسته اید از خودروی خود استفاده کنید و در نهایت از کار خود بازمانده اید!!
 
    برای رفع این مشکل محصولی تولید شده که به شدت کاربردی است و تقریبا مورد نیاز هر خودرویی که می خواهد ازین مشکلات به دور باشد لازم و ضروری است. چرا که این محصول قادر است شما را ازین شرایط نجات داده و وقت شما را از اتلاف حفظ کند و خودروی شما را حداقل تا زمانی که به نزدیک ترین مرکز تعمیر خودرو برسید، سر پا نگهدارد.

     نحوه کارکرد آن به این صورت است که پس از یافتن قسمتی از لاستیک که پنجری از آن ناحیه صورت گرفته و باد لاستیک در حال خارج شدن است، لوله اسپری را در آن ناحیه قرار داده و سپس اسپری نمایید. مایعی که به داخل لاستیک فرستاده می شود لایه ای روی قسمت سوراخ شده ایجاد می کند و از خارج شدن باد آن جلوگیری می کند. به این صورت شما می توانید مسیر خود را تا مدت محدودی ادامه داده و سپس اقدام به تعمیر لاستیک خود نمایید.موضوعات مرتبط: اسپری پنچری خودرو، رفع پنچری خودرو، اسپری پنچری
 
 
مالیات مالیات: 9%
سایر اطلاعات
خرید کالای دیگر
تماس با ما
استفاده از مطالب این سایت به قصد اهداف تجاری و بدون ذکر نام شرعا جایز نمی باشد