ایران کارلوکس
همه محصولات  >  آپشن های لوکس خودرو  >  لوازم جانبی و کاربردی  >  اسپری، پولیش کارپد و واکس  >  پولیش بدنه خودرو Formula 1
Click to see the enlarge image


پولیش بدنه خودرو Formula 1

پولیش بدنه ی خودرو درجه یک

500,000 ریال

مدت زمان تحويل: یک تا دو روز
 
     پولیش و واکس بدنه یکی از بهترین ترمیم کنندگان مشکلاتی نظیر آفتاب زدگی، خط و خش، زنگ زدگی و ... برای بدنه خودرو محسوب می‌شوند که در عین حال جذابیت و طراوت ظاهری دو چندانی نیز برای آن فراهم می‌کنند. در میان پولیش های تولید شده تنها چند برند خاص هستند که توانسته اند در میان بازار شلوغ و پر سر و صدای لوکس خودرو جایی برای خود دست و پا کنند و در طی این سالیان دوام بیاورند.
 
     اصول کار پولیش ها بر پایه مرمت و یک دست سازی سطح بدنه خودرو با استفاده از مواد موجود در آن می باشد. این کار هیچ گونه شرایط خاصی برای خودرو نمی طلبد، به این معنی که تفاوتی میان رنگ خودروها، یا میزان خط و خش یا رنگ رفتی آن ندارند و بسته به نوع هر آسیب، میزان مشخصی تأثیر گذاری دارند.

     خودرو را کامل شسشتو کرده و سپس خشک نمایید (ترجیحا سطح مورد نظر خنک باشد) با ابر مخصوص سطح را به واکس آغشته کنید و اجازه دهید که سطح خشک شود. و در انتها سطح را با یک دستمال نرم و خشک و تمیز سطح را کاملا تمیزکنید.
روش استفاده:


     پولیش بدنه Formula 1 به طور حتم جزء معروف ترین و کارآمدترین پولیش های حاضر در بازار لوکس خودرو است که به دلیل کیفیت بالا و کارایی ثابت شده کاملا توانسته جای خود را در بازار ثابت کند.

 

موضوعات مرتبط: بهترین پولیش خودرو، از بین بردن خط بدنه خودرو، از بین بردن خط و خش خودرو، پولیش دیوار خودرو، پولیش خودرو، پولیش بدنه خودرو، پولیش فرمول 1
 
 
مالیات مالیات: 9%
سایر اطلاعات
خرید کالای دیگر
تماس با ما
استفاده از مطالب این سایت به قصد اهداف تجاری و بدون ذکر نام شرعا جایز نمی باشد