ایران کارلوکس
همه محصولات  >  آپشن های لوکس خودرو  >  لوازم جانبی و کاربردی  >  اسپری، پولیش کارپد و واکس  >  اسپری واکس داشبورد Jordan رایحه سیب – کوتاه
Click to see the enlarge image


اسپری واکس داشبورد Jordan رایحه سیب – کوتاه

اسپری واکس مخصوص داشبورد ( به همراه خوشبو کننده داخل خودرو )

350,000 ریال

مدت زمان تحويل: یک تا دو روز
 
اسپری خوشبو کننده
 
     بوی خوش، همواره و در همه حال گیرا است. از فضای معطری که گل ها و گیاهان در باغ ها و بوستان ها ایجاد می کنند تا بوی عطر و ادکلن هایی که خودمان برای خوشبو و جذاب تر شدن استفاده می کنیم، همگی رایحه ی آدمی را نوازش می کنند و لذتی به ما می دهند که توصیف آن سخت است.
  
     در کنار تمام این مسائل، وجود بوی خوش حس و حال بهتر و انرژی بیشتری به سرنشینان القا می کند و زمان نشستن درون خودرو را برای آنها لذت بخش تر خواهد کرد. از این رو اقدام به تهیه و تولید اقلام خوشبو کننده در قالب ها و طرح های مختلفی شده که قسمتی از این محصولات در سایت ما قابل مشاهده و برای استفاده شما عزیزان در دسترس قرار گرفته است.
 
     این محصول علاوه بر محافظت سطوح داشبورد، رودری، فرمان و ... خودرو از اشعه ی آفتاب، خشک شدگی و ترکیدگی، سطوح مورد نظر را جلا داده و به همراه زیبایی حاصل از عملکرد آن خوشبویی خاصی نیز محیط داخل خودرو را در بر خواهد گرفت.
 
توجه:
1.  محصول را به خوبی تکان داده و مطمئن شوید که قبل از اسپری کردن، محصول را به صورت عمودی بالای سطح مورد نظر قرار داده باشید.
2.  فاصله لازم را از سطح رعایت کنید. ( 10 تا 15 سانتیمتر )
3.  در انتها برای براق تر شدن سطح، با یک حوله تمیز سطح  را تمیز کنید.


هشدار:
     بعد از استفاده از محصول، از توقف در محیط های با دمای بالا، مثل تابش مستقیم نور خورشید برای مدت طولانی، اجتناب کنید.
 
موضوعات مرتبط: خوشبو کننده سیب، اسپری خوشبو کننده، خوشبو کننده خودرو، اسپری داشبورد با عطر سیب، اسپری داشبورد با اسانس سیب، اسپری داشبورد با بوی سیب،واکس داشبورد با بوی سیب، واکس داشبورد با اسانس سیب، واکس داشبورد با عطر سیب، واکس داشبورد، اسپری داشبورد 
 
مالیات مالیات: 9%
سایر اطلاعات
خرید کالای دیگر
تماس با ما
استفاده از مطالب این سایت به قصد اهداف تجاری و بدون ذکر نام شرعا جایز نمی باشد